Friedrich Nietzsche

Anapus gėrio ir blogio

(Daugiau)

Knygų katalogas

Knygų paieškaRasta: 3         Puslapiai: 1/1        
KVIEČIU BALSUOTI Gediminas Navaitis 2012 Gerbiamosios ir gerbiamieji! Kandidatuoju į Lietuvos Respublikos Seimą Justiniškių vienmandatėje apygardoje. Šis sprendimas man tapo dideliu iššūkiu. Kodėl? Todėl, kad supratau, kad pakeisti įsisenėjusią sistemą labai sunku, tačiau – būtina. Žinau, kad turiu savyje jėgų iškelti laimingesnio žmogaus ir sėkmingesnės Lietuvos idėją. Net jei patirsiu didelį pasipriešinimą.Esu įrašytas ir į nacionalinio susivienijimo "Už Lietuvą Lietuvoje" kandidatų sąrašą 10-uoju numeriu (partijos numeris rinkimuose irgi 10-as). Prašau Jūsų pasitikėjimo ir kviečiu balsuoti už nacionalinį susivienijimą. Būčiau dėkingas, jei suteiktumėte man pirmumo balsą, tai yra įrašytumėte mano 10-tą numerį į pirmąsias rinkimų biuletenio vietas. Dar labiau būčiau dėkingas, jei paskatintumėte tai padaryti ir savo draugus bei pažįstamus. Nuoširdžiai Jūsų,Dr. Gediminas Navaitis P.S. Daugiau apie mane ir mano politines nuostatas galite sužinoti interneto svetainėje www.nemokamosknygos.lt PRAŠAU NUSIŲSTI ŠĮ KVIETIMĄ VISIEMS SAVO DRAUGAMS IR DRAUGĖMS.
Laimingesnis žmogus- sėkmingesnė Lietuva Navaitis Gediminas 2012 Šiame leidinyje aprašomos laimės ekonomikos ir felicitarinės politikos idėjos, bei jų įgyvendimimo galimybės Lietuvoje   siųsti
Valstybės valdymo užkulisiai Algimantas Matulevičius

Ši knyga sudomins kiekvieną, kuris nors kiek domisi mūsų šalies politiniu ir ekonominiu gyvenimu, Seimo ir kitų valstybės institucijų priimamais sprendimais ir nutarimais.

  siųsti